O autorach

Witajcie,

prowadzimy Kancelarię Adwokacką specjalizującą się w sprawach o dochodzenie od Zakładów Ubezpieczeń wypłaty odszkodowania i zadośćuczynienia przez osoby poszkodowane w wypadkach drogowych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w reprezentowaniu Klientów zarówno w postępowaniu przed Zakładami Ubezpieczeń, jak również w postępowaniu sądowym.

Nasz zespół tworzą Adwokat Mariusz Stelmaszczyk oraz Adwokat Agnieszka Rzeszut.

Prowadzimy Kancelarię Adwokacką w:

  • Warszawie przy ul. Nowy Świat 47 lok. 4 (kontakt: tel. 697 053 659 mailowy: biuro@adwokat-stelmaszczyk.pl, lokalizację Kancelarii oraz mapkę dojazdu znajdziesz w zakładce kontakt).

Nasz zespół:

Adwokat Mariusz Stelmaszczyk
Mariusz_Stelmaszczyk_s

Nazywam się Mariusz Stelmaszczyk. Mam 39 lat i jestem adwokatem. Wiedzę i doświadczenie w sprawach o dochodzenie od zakładów ubezpieczeń wypłaty odszkodowań na rzecz osób poszkodowanych w wypadkach drogowych zdobyłem w trakcie orzekania jako sędzia Wydziału Karnego Sądu Rejonowego dla Warszawy Żoliborza, w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Śródmieścia, a także podczas praktyki adwokackiej.

Kontakt telefoniczny:  697 053 659
Kontakt mailowy: 

 biuro@adwokat-stelmaszczyk.pl

Adwokat Agnieszka Rzeszut
Agnieszka_Rzeszut

Nazywam się Agnieszka Rzeszut i jestem adwokatem. Przez cały okres aplikacji współpracowałam z adwokatem Mariuszem Stelmaszczykiem. Specjalizuję się w sprawach o dochodzenie zadośćuczynienia oraz odszkodowania na rzecz osób poszkodowanych w wypadkach drogowych.

Kontakt telefoniczny:  697 053 659
Kontakt mailowy:

rzeszut@adwokat-stelmaszczyk.pl

2 odpowiedzi na O autorach

  1. Smolarkiewicz Lucyna pisze:

    Dzień dobry,
    8 lutego 2016 r. otrzymałem Postanowienie o odmowie wszczęcia śledztwa z Prokuratury Rejonowej-reprezentuję pokrzywdzonego (jestem opiekunem prawnym pokrzywdzonego). Termin do wniesienia zażalenia wynosi 7 dni od daty doręczenia odpisu postanowienia.
    1. Czy 7 dni liczy się z dniem doręczenia i przypada w niedzielę, czy termin liczy się od 8 lutego i przypada w poniedziałek?
    2. Czy nadanie w urzędzie pocztowym w ostatnim dniu oznacza zachowanie terminu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *